Bookmark and Share

Vartaş Elazığspor, teknik direktör Coşkun Demirbakan ile sözleşme imzaladı

PTT 1

Pop10 Haber

PTT 1. Lig ekiplerinden Vartaş Elazığsporda teknik direktörlük görevine Coşkun Demirbakan getirildi. Kulüp tesislerinde düzenlenen imza törenine Elazığspor'un isim sponsoru olan Vartaş Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Faruk Barata, kulüp başkanı Selçuk Öztürk ve yeni teknik direktör Coştun Demirhan katıldı.

Vartaş Elazığspor Başkanı Selçuk Öztürk, Coşkun Demirbakan’a kendilerine hiçbir şart sunmadan tekliflerini kabul ettiği için teşekkür etti. Öztürk açıklamasında şunları kaydetti: ''Bir hoca arayışımız vardı. Bir an önce takımımıza bir hoca kazandırmamız lazım. Allaha çok şükür iyi gidiyoruz. Giresun maçı önemli bir maç onun öncesi. Coşkun hocam ile Ankara’da bir araya gelmiştik. Diyalog halindeydik. Bu süreçte kendisi ile görüştük durumu anlattık, ifade ettik. Elazığsporun lige çıkmaya, başarıya ihtiyacı var yerimiz orası. Hocamıza teşekkür ediyorum. Hiçbir şart sunmadan teklifimizi kabul etti.”

Vartaş Elazığsporun başarısı için çalışacaklarını belirten Teknik Direktör Coşkun Demirbakan ise yaptığı açıklamada: ''Elazığspor ile daha önce bir çok takım çalıştırırken rakip olduk. Bundan sonrada Elazığsporun başarısı için çalışacağız. Bu noktaya kadar getiren benden önceki arkadaşlara teşekkür ediyorum. Hoca olarak, giden futbolcularda emeği olanlara. Biz bu noktadan başlayacağız onların bıraktıkları yerden bayrağı devralıp aynı başarıyı veya daha üst kademeye taşıyarak ligin sonunda mutlu ulaşacağız.” ifadelerini kullandı.

Öte yandan, maddi sıkıntılar yaşayan kulüp için Vartaş Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Faruk Barata, Elazığspor'a destek olacaklarını ve sezon sonuna kadar Selçuk Öztürk ile beraber hareket edeceklerini söyledi. Barata, "Bu sezon sonuna kadar beraber yürüyeceğiz. Başkanımız ile mutabakata vardık. İnşallah bundan sonrası hayırlı olur. Selçuk başkan ile sorumluluğu beraber aldık. Başkan Selçuk başkandır bizde yardımcısı olacağız yanında olacağız.” dedi.
CİHAN

21 Ocak 2016ETİKETLER:

Bookmark and Share
İlgili Haberler

Çağla Büyükakçay, ilk maçında Alize Lim’i rahat geçti

Fransa’daki 50 bin dolar ödüllü ITF turnuvasına katılan Çağla Büyükakçay, ilk maçında ev sahibi ülkeden Alize Lim’i rahat geçti

Antalyaspor: 0 - Fenerbahçe: 0

Stat: Antalya Arena
Hakemler: Emre Altun, Hacı Mehmet Ekmekyermez, Resul Özdemir
Antalyaspor: Ozan Evrim Özenç, Rıdvan Şimşek, Chicho,...

Türkiye Kupası H Grubu'nda maçlar tamamlandı

Türkiye Kupası H Grubu 6

Türkiye Kupası F Grubu'nda maçlar tamamlandı

Türkiye Kupası F Grubu 6

Gaziantepspor: 2 - Trabzonspor: 0

Stat: Gaziantep Kamil Ocak
Hakemler: Arda Kardeşler, Çetin Demirhan, Serdar İla
Gaziantepspor: Muhammed, Abdulkadir, Emre Nefiz, Orkan...